P0805E2551BBT
MFR.Part #
P0805E2551BBT
JLCPCB Part #
C4054000
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount