P0805E2402BNW
MFR.Part #
P0805E2402BNW
JLCPCB Part #
C4167649
Description
-55℃~+155℃ 200mW 24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS