P0805E2400BBT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805E2400BBT
JLCPCB Part #
C4329614
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 240Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount