P0805E2370BNTA
MFR.Part #
P0805E2370BNTA
JLCPCB Part #
C4107197
Description
-55℃~+155℃ 200mW 237Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS