P0805E2321BBW
MFR.Part #
P0805E2321BBW
JLCPCB Part #
C4342954
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount