P0805E2320FBT
MFR.Part #
P0805E2320FBT
JLCPCB Part #
C4118169
Description
-55℃~+155℃ 200mW 232Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount