P0805E22R0FBT
MFR.Part #
P0805E22R0FBT
JLCPCB Part #
C4349165
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount