P0805E2213BBT
MFR.Part #
P0805E2213BBT
JLCPCB Part #
C4299427
Description
-55℃~+155℃ 200mW 221kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount