P0805E2212BBT
MFR.Part #
P0805E2212BBT
JLCPCB Part #
C4141042
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount