P0805E2150BBT
MFR.Part #
P0805E2150BBT
JLCPCB Part #
C4273646
Description
-55℃~+155℃ 200mW 215Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount