P0805E20R0FBT
MFR.Part #
P0805E20R0FBT
JLCPCB Part #
C4049789
Description
-55℃~+155℃ 200mW 20Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount