P0805E1822BBW
MFR.Part #
P0805E1822BBW
JLCPCB Part #
C4048651
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount