P0805E1820FBT
MFR.Part #
P0805E1820FBT
JLCPCB Part #
C4164926
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount