P0805E17R16CBT
MFR.Part #
P0805E17R16CBT
JLCPCB Part #
C4201455
Description
-55℃~+155℃ 17.16Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount