P0805E1741BBT
MFR.Part #
P0805E1741BBT
JLCPCB Part #
C4201659
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount