P0805E1740FNT
MFR.Part #
P0805E1740FNT
JLCPCB Part #
C4304342
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS