P0805E1651BBT
MFR.Part #
P0805E1651BBT
JLCPCB Part #
C4117059
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount