P0805E1622BBT
MFR.Part #
P0805E1622BBT
JLCPCB Part #
C4316373
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount