P0805E1621BBW
MFR.Part #
P0805E1621BBW
JLCPCB Part #
C4265401
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount