P0805E1620FBT
MFR.Part #
P0805E1620FBT
JLCPCB Part #
C4029436
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount