P0805E1582BBT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805E1582BBT
JLCPCB Part #
C4083070
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount