P0805E1541BBW
MFR.Part #
P0805E1541BBW
JLCPCB Part #
C4081397
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount