P0805E1541BBT
MFR.Part #
P0805E1541BBT
JLCPCB Part #
C4341182
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount