P0805E1472BBW
MFR.Part #
P0805E1472BBW
JLCPCB Part #
C4067305
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount