P0805E1243BBT
MFR.Part #
P0805E1243BBT
JLCPCB Part #
C3979754
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount