P0805E1241BBT
MFR.Part #
P0805E1241BBT
JLCPCB Part #
C3933903
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount