P0805E1212BBW
MFR.Part #
P0805E1212BBW
JLCPCB Part #
C4008862
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount