P0805E1203BBT
MFR.Part #
P0805E1203BBT
JLCPCB Part #
C4122607
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount