P0805E1200FBT
MFR.Part #
P0805E1200FBT
JLCPCB Part #
C4213513
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount