P0805E1151BBTA
MFR.Part #
P0805E1151BBTA
JLCPCB Part #
C3962529
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount