P0805E1103BNW
MFR.Part #
P0805E1103BNW
JLCPCB Part #
C4289407
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS