P0805E1052BBT
MFR.Part #
P0805E1052BBT
JLCPCB Part #
C4218321
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount