P0805E1023BBW
MFR.Part #
P0805E1023BBW
JLCPCB Part #
C4111610
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount