P0805E1003BBTA
MFR.Part #
P0805E1003BBTA
JLCPCB Part #
C4217262
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount