P0805E1002BBW
MFR.Part #
P0805E1002BBW
JLCPCB Part #
C4055512
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount