P0805E1001FBW
MFR.Part #
P0805E1001FBW
JLCPCB Part #
C3964194
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount