P0805E1001FBT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805E1001FBT
JLCPCB Part #
C4351992
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount