P0805E1001BBT
MFR.Part #
P0805E1001BBT
JLCPCB Part #
C3981393
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount