P0805C8062BNT
MFR.Part #
P0805C8062BNT
JLCPCB Part #
C4553708
Description
-55℃~+155℃ 200mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS