P0805C3481BNT
MFR.Part #
P0805C3481BNT
JLCPCB Part #
C4138252
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS