P0805C3302CNT
MFR.Part #
P0805C3302CNT
JLCPCB Part #
C4202312
Description
-55℃~+155℃ 200mW 33kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS