P0805C3242BNT
MFR.Part #
P0805C3242BNT
JLCPCB Part #
C4244658
Description
-55℃~+155℃ 200mW 32.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS