P0805C30R9BNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805C30R9BNT
JLCPCB Part #
C4283687
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 30.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS