P0805C28R0BNT
MFR.Part #
P0805C28R0BNT
JLCPCB Part #
C4179198
Description
-55℃~+155℃ 200mW 28Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS