P0805C2741BNT
MFR.Part #
P0805C2741BNT
JLCPCB Part #
C4070336
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS