P0805C2611BNT
MFR.Part #
P0805C2611BNT
JLCPCB Part #
C4008556
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS