P0805C2210BNT
MFR.Part #
P0805C2210BNT
JLCPCB Part #
C3998252
Description
-55℃~+155℃ 200mW 221Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS