P0805C1690PNTA
MFR.Part #
P0805C1690PNTA
JLCPCB Part #
C4347188
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS