P0805C1622BNT
MFR.Part #
P0805C1622BNT
JLCPCB Part #
C4270066
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS