P0805C1472BNT
MFR.Part #
P0805C1472BNT
JLCPCB Part #
C4128106
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS